PiM Auto Spa
ręczna myjnia samochodowa

Czyste i wypielęgnowane auto jest powodem do dumy swojego właściciela i podwyższa komfort jazdy. Aby mieć pewność, że pojazd będzie dokładnie umyty, warto skorzystać z oferty myjni ręcznej, która zadba o kompleksowe czyszczenie jego zewnętrznej oraz wewnętrznej powierzchni.

Nasza ręczna myjnia samochodowa zlokalizowana jest na terenie serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która obejmuje między innymi:
• ręczne mycie i konserwację karoserii samochodowych, skuterów, motocykli,
• ręczne woskowanie aut celem ochrony lakieru,
• pranie tapicerki welurowej,
• czyszczenie tapicerki skórzanej,
• ręczne i mechaniczne polerowanie, a także naprawę zarysowań i drobnych uszkodzeń lakieru,
• czyszczenie i konserwację poszycia dachów typu cabrio,
• doczyszczanie felg aluminiowych,
• polerowanie reflektorów samochodowych,
• konserwacja uszczelek w pojazdach,
• przygotowanie aut do sprzedaży (mini detailing samochodowy),
• usuwanie przykrych zapachów z auta.

Nowość

W sprzedaży ONLINE mogą Państwo zakupić wybrane usługi naszej myjni i umówić się w dogodnym terminie.

myjnia samochodowa Kraków

Wystarczy wejść na zakłądkę KUP ONLINE lub wybrać usługe w cenniku oznaczoną symbolem
Jest to też doskonała forma prezentu dla najbliższych kochających motoryzację i swój samochód.

MYJNIA - BEZPIECZNA, REGULARNA PIELĘGNACJA SAMOCHODU


USŁUGI PODSTAWOWE

ZAKRES USŁUG CENA
Mycie ekspresowe - piana aktywna o neutralnym pH, mycie, płukanie, szybkie osuszanie karoserii ręcznikami waflowymi.mycie auta Kraków

50zł
(20 min)
Mycie kompletne - standardowa usługa regularnej kosmetyki samochodowej.impregnacja skóry samochodowej

100zł
(60-120 min)
Mycie detailingowe SMART - felgi i nadkola, wnęki, podszybie, piana aktywna o neutralnym pH, mycie, usuwanie osadów drogowych, smoły, asfaltu, osadów metalicznych, czyszczenie detali, płukanie, osuszanie lakieru, osuszanie wnęk, felg, usuwanie resztek wody sprężonym powietrzem, mycie szyb, aplikacja quick detailera, lub dodatkowo wosku/powłoki polimerowej (zalecane).mycie detailingowe Kraków

200zł
(120-180 min)


USŁUGI DODATKOWE

Powłoka polimerowa (Sonax, KochChemie) - nadająca efekt "wet look" , efekt hydrofobowy, głębie lakieru oraz zabezpieczenie lakieru do 6 miesięcy. Produkt nakładany maszyną typu DA. Zalecany szczególnie do lakierów po korekcie jako zabezpieczenie zamiast zwykłego wosku.polerowanie lakieru Kraków

Uwagi: Ten produkt nie usuwa rys (w przeciwieństwie do 2 in 1) tylko je maskuje. Im lakier w lepszym stanie tym lepszy i długotrwały będzie efekt. Można to potraktować jako taki wosk nowej generacji.

od 100zł
(+40 min)
Klasyczny Wosk Premium (3D Carnauba) - Podstawowa usługa pielęgnacji lakieru. Poprawia kolor, maskuje rysy, nabłyszcza i pozostawia warstwę hydrofobową oraz ochronną przed czynnikami atmosferycznymi.wosk samochodowy Kraków

Przy prawidłowej i regularnej pielęgnacji samochodu utrzymuje się nawet do 2 miesięcy.

od 100zł
(+40 min)
Niewidzialna wycieraczka szyby przedniej. 50zł
(+30 min)
Pranie i odświeżenie wnętrza. 400-600zł
(4-6 godzin)
Czyszczenie skór i odświeżenie wnętrza 400-600zł
(4-6 godzin)
Mycie silnika (góra + spód). 100-150zł
(30 min)
Korekta lakieru ONESTEP - Jedno etapowa korekta lakieru mająca na celu usunięcie nawet do 70% zarysowań oraz innych niedoskonałości lakieru. Skutecznie odświeża oraz ożywia kolor samochodu.
Polecamy zarówno do samochodów nowych jak i używanych.(cena uzależniona od stanu powłoki lakierniczej oraz gabarytu pojazdu).

* Po wykonaniu korekty One Step konieczne jest również odpowiednie zabezpieczenie lakieru dodatkową usługą.

od 500zł
(2 dni)
Pakiet SPRZEDAŻ - mycie pojazdu, czyszczenie wnętrza pranie tapicerki lub czyszczenie skóry, korekta lakieru ONE STEP + wosk, mycie silnika. od 1200zł
(2-3 dni)
3 in 1 (Menzerna, Nielsen Chemicals) – Zapewnia usunięcie drobnych rys, wydobywa głębię koloru oraz zabezpiecza karoserię powłoką polimerową utrzymującą się do 3 miesięcy. Ponadto usuwa z lakieru hologramy oraz zmatowienia. Lakier zyskuje również hydrofobowość.

Usługa polecana dla klientów którym zależy na bezpiecznym, szybkim odświeżeniu i zabezpieczeniu lakieru swojego samochodu gdzie nie jest konieczna korekta One Step lub pełna korekta lakieru.

od 300zł
(90-120 min)
Wet Look (Nielsen Chemicals) – Usługa zapewnia przede wszystkim dużą głębie koloru oraz połysk. Lakier zyskuje również warstwę ochronną utrzymującą się do 2 miesięcy która dodatkowo posiada właściwości hydrofobowe. Podczas aplikacji produkt usuwa drobne zarysowania oraz niedoskonałości lakieru co daje mu przewagę i czyni go świetną alternatywą dla wosków klasycznych które tylko maskują rysy na czas działania wosku na karoserii samochodu.

Usługę polecamy szczególnie dla samochodów nowych lub z zadbanym lakierem (np. mających już za sobą korektę lakieru) gdzie efekt będzie najbardziej widoczny.

od 200zł
(60-90 min)
Trwała regeneracja elementów plastikowych z zewnątrz nawet do 8 miesięcy (np. lusterka, listwy na drzwiach, zderzakach czy nadkolach lub progach jak w np w BMW Serii X albo Mini). Plastiki zostają przyciemnione i nabierają lekkiego połysku.

Uwagi: Jeśli plastik jest już mocno od czegoś przebarwiony to po aplikacji produktu może być to dalej widoczne (ten produkt nie ma w sobie żadnego barwnika). Po nałożeniu samochód nie powinien mieć kontaktu z wodą przynajmniej przez kilka godzin.
80-100zł
(20 min)
Usuwanie water spotów z szyb plus niewidzialna wycieraczka. 100zł
(40 min)

W przypadku dużego zabrudzenia pojazdu czyszczenie rozliczane jest z rzeczywistego czasu pracy (godzina czyszczenia 80zł).

Na wizytę w naszej myjni można umówić się telefonicznie bądź drogą mailową.


Tel: 0048 504 493 338
Email: myjnia@pimautoserwis.pl
pranie tapicerki kraków

Witamy, w czym możemy pomóc?